o-nas

O НАС

Провожу свадьбу в итальянском „la dolce vita“ духе, что означает итальянское гостеприимство, дружелюбие, обслуживание найвысшего класса, качественную пищу, замечательную природу, исторические места элегантность итальянцев, рафинированый вкус, но вместе с той простой, непринудительной стильностью и натуральностью; для Вас работающие профессионалы, которые всё внимание отдают Вам и Вашему дню, в любом регионе Италии. Если Ваша мечта – свадьба в Италии, обращайтесь! Буду счастлива выполнить ваше желание в любом регионе Италии. Могу для каждой пары создать различную церемонию в зависимости от желаний и бюджета: неважно хотите ли Вы романтичной свадьбы для двоих или балла для свиты Ваших друзей и родных. По вашему желанию прибыть к алтарю Вы можете как на Vespa так и на Ferrari. В Италии живу уже давно, объездила всю страну. Признаюсь, что являюсь полностью „Italy addicted“ и знаю какие достопримечательности могут предложить различные регионы. Приобретенный опыт и контакты позволяют свободно сотрудничать с итальянцами и получать лучшие предложения. Для свадьбы могу предложить замки, виллы, дворцы, старинные резиденции, виноградники и другие впечатляющие места. Все отобранные мною итальянские коллеги являются профессионалами в своих областях. Я участвую на выставках, организирую гастрономические туры, пишу в журналы путешевствий и gourmet. Могу дать советы для путещевствий и туристических маршрутов. Знаю чем удивить Вас и Ваших гостей в особый для Вас день.

“Ты можешь иметь весь мир, если мне оставиш Италию.” Джюзеппе Верди

svadby

СВАДЬБЫ

otzyvy

ОТЗЫВЫ

Что сказали пары молодоженов, которые фатальный SI произнесли в Италии!

 • Dovilė ir Edgaras,<em> Amalf</em><i>i</i>

  “Norėjome jaukios ir šiltos šventės artimųjų rate. Patys mėgstame daug laiko būti gamtoje, taigi neįsivaizdavome savo vestuvių be didelės terasos ir gryno oro. Tik pradėjus planuoti dažnai pagalvodavome apie vestuves prie jūros, tačiau dėl lietuviškų orų buvo per daug rizikinga. Taip ir kilo mintys apie vestuves užsienyje. Esame buvę Italijoje ir anksčiau, mums labai patiko vietiniai žmonės, kultūra, jaukios gatvelės ir itališka atmosfera. Pasidomėjome apie bažnytinės santuokos, kurios būtinai norėjome, galimybes Italijoje, o sužinojus, kad tai įmanoma, teliko viena – išsirinkti konkrečią vietą! Tada ir pradėjome galvoti apie pasakiško grožio Amalfio pakrantę. Visiems jauniesiems patartume tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis savo švente… ir būtinai paragauti citrininio torto :)”

  Dovilė ir Edgaras, Amalfi
 • Ernesta ir Tadas, <i>Tivoli</i>

  “Dovile, norime padėkoti už sklandų ir operatyvų bendradarbiavimą kuriant mūsų šventę. Mielai pakartotume kiekvieną vestuvių akimirką dar kartą!”

  Ernesta ir Tadas, Tivoli
 • Marija ir Ignas, <i>Venecija</i>

  “Iki vestuvių ryto neturėjome galimybės su Dovile susitikti gyvai ir bendravome tik laiškais. Tačiau ji iškart pelnė mūsų pasitikėjimą ir tapo nepamainoma šios svarbios dienos dalimi :). Dovile, ačiū už visas pastangas, atsakymus bei pasiūlymus, tavo dėka sutaupėme labai daug nervų ir laiko! :)”

  Marija ir Ignas, Venecija
 • Augustė ir Edgaras, <em>Tivoli</em>

  “Labai norime Tau padėkoti už puikų laiką, už visą organizuotumą ir Tavo puikią nuotaiką, kuri tikrai užkrečia! Ta diena buvo TO-BU-LA! Iš tikro net nesitikėjau, kad bus taip fainai!!!! ir viskas praeis taip smagiai. Nebuvo jokio streso ir buvo viskas labai gražu ir smagu!! Ačiū, Tau dar kartą!!:)”

  Augustė ir Edgaras, Tivoli
 • Daiva ir Daniil, <em>Malcesine</em>

  “Dovilė jau ilgai gyvena Italijoje. Joje jau gyvena itališka siela. Ji daug paprasčiau žiūri į problemas, dėl kurių mes, lietuviai, dėl savo skirtingos kultūros daug stipriau jaudintumės, nusprendę patys organizuoti šventę. Juk mums reikia visko čia ir dabar, o Italijoje būtina kantrybė 😊 Dovilė pradėjo aktyviai dirbti net neturėjusi dar mūsų pasirašytos sutarties. Ji lydėjo mus visur iki paskutinės minutės. Tai specialistas ne tik išmanantis, bet ir mylintis savo darbą. Sakome Tau, Dovile, didžiausią AČIŪ, kad mūsų vestuvių diena tapo lyg pasaka! Tai nepakartojama, o prisiminimai liks pilni grožio. Ačiū!!!”

  Daiva ir Daniil, Malcesine
 • Simona ir Aidas, <em>Bolsena</em>

  “Mūsų šventė jau praėjo, bet nuotaiką, laimę ir džiaugsmą parsivežėme širdyje ir gražūs prisiminimai nuskaidrina kiekvieną mūsų ką tik sukurtos šeimos dieną . Nuo pat vestuvių planavimo pradžios žinojome, kad norime švęsti Italijoje . Aš myliu šią šalį, ta meile užkrėsti ir pasidalinti norėjau ir su vyru bei svečiais . Džiaugiamės , kad šventę planuoti sutiko Dovilė. Sprendimas kreiptis į ją buvo priimtas tiesiog skaitant Dovilės mintis, žiūrint organizuotų vestuvių nuotraukas . Pajutome nuoširdumą, šilumą ir susitikus tuo tik dar kartą įsitikinome. Ačiū Dovilei už puikų, malonumu virtusį šventės organizavimą. Gaudavome pasiūlymus, patarimus kiekvienam klausimui, todėl planavimas vyko ramiai, konkrečiai aptariant įvairias detales . Net nepajutome, kaip greitai prabėgo laikas iki vestuvių . Niekada neturejome tikslo vestuvių dieną tapti princese ir princu, bei švęsti pilyje, tačiau pasirinkta vieta,šventės stilius, emocijos ir nuotaika visgi sukūrė pasaką, kurioje mes buvome pagrindiniai veikėjai. Bolsena, rūmai, kuriuose praleidome visą savaitę, kaip šeimininkai priėmėme savo didelį būrį svečių, paliko nepamirštamus įspūdžius mums ir artimiesiems. Vis dar matome nuostabų Bolsenos ežero vaizdą pro restorano langą, girdime išskirtinės, charizmatiškos atlikėjos dainas… Vienu svarbiausių sprendimų laikėme fotografų ir visažistės pasirinkimą . Jų darbu buvome sužavėti, todėl galėjome atsipalaiduoti, mėgautis ir visą dieną nedingo šypsenos nuo mūsų veidų. Nepakartojama buvo ir fotosesija Villa Lante soduose, laukiame nuotraukų ir tikimės, kad jos atskleis tą grožį dar nuostabiau, nei matė mūsų akys. Visažistė ryte, prieš pasiruošimą man pasakė: ,,Mėgaukis šiandien visa diena”. Taip ir buvo – nejutome nei truputėlio įtampos, veiksmas vyko lengvu itališku tempu, o mes buvome nuolat apsupti profesionalų. Dabar bandome grįžti iš pasakos į realybę. Grįšime . Ji bus gražesnė, nes nuolat prisiminsime tas nepakartojamas akimirkas ir emocijas.”

  Simona ir Aidas, Bolsena
 • Aina ir Nerijus, <em>Bolsena</em>

  “Sunku pradėti rašyti atsiliepimą, nes galvoje sukasi tūkstantis minčių, įspūdžių ir išpildytų svajonių 🙂 Pirmiausia norime labai labai labai “moltissimo” padėkoti už sukurtą Italijos dvasia alsuojančią šventę. Viskas patiko, nuo itališko temperamento kirpėjos, kuri darė šukuoseną iki aukštos klasės “haute cuture” fotosesijos soduose su fontanais, bei itališkai sočios, prabangios vakarienės. Mille grazie 🙂 Esame labai laimingi, nes gavome daugiau, nei galėjome įsivaizduoti 🙂 Noriu pabrėžti tai, kad mūsų svajonė buvo Italija, kurioje nesame buvę, ir labai gerai prisimenu tavo žodžius Dovile: “Jūs ją pamilsite”. Tad pažadame sugrįžti vestuvių metinių progą ir vėl iš naujo pajausti tavo sukurtą itališką skonį, kvapą, prabangą ir jausmą 🙂 Tikrai pagyvenome – Dolce Vita ritmu!!!”

  Aina ir Nerijus, Bolsena
 • “Mūsų šventė buvo senokai, tačiau šiandien žiūrėdama nuotraukas dar kartelį prisimenu ir galiu sakyti, kad tai buvo pats nuostabiausias metas mūsų gyvenime. Ačiū labai Dovilei, už suteiktą galimybę įgyvendinti mūsų tokią svarbią gyvenimo šventę. Esam labai dėkingi ir laimingi, kad norėtume pakartot:) Galima?! Ačiū ačiū labai už viską.”

  Laimingieji Žaneta ir Andrius, Ravelo
 • Greta ir Saimonas, <em>Bolsena</em>

  “Esame be galo laimingi turėję nuostabią šventę – tikrą mūsų dviejų pasaką! Be streso, įtampos ar nerimo. Viskas buvo suplanuota iki smulkmenų. Tai išties buvo šventė mums, kurią prisiminsime visą gyvenimą! Ačiū Jums, Dovile! Ačiū, kad sukūrėte nuostabią šventę, kad įgyvendinote visas svajones. Ačiū už tokį nuoširdų atsidavimą planuojant, už išklausymą. Manom viskas netelpa į tą vienintelį žodį Ačiū! Linkime nesustoti, augti ir toliau kurti žmonėms jų gyvenimo pasakas.”

  Greta ir Saimonas, Bolsena
 • “Vestuvių planuotoja Dovilė sutaupė mums nervinių smegenų ląstelių ir bemiegių naktų (jeigu kas planuojate savo vestuves patys, tai žemai lenkiu galvą). Mūsų vestuvės buvo ne tokios kaip įsivaizdavome, gerąja to žodžio prasme. Ji išpildė viską ir dar su kaupu. Mes ja pasitikėjome visu šimtu procentu ir mūsų nenuvylė. Viskas vyko be streso, romantiškai, taip kaip ir norėjome, tik mes dviese Venecijos grožio apsupty. Dovilė buvo puiki idėjų generatorė ir netiesa, kad norint gražios šventės reikia labai daug pinigų, mes esame paprasti žmonės, kurie pagyveno pasakoje. Juk vestuvių planuotoja geriau žino kur, kas ir už kiek. Taip pat ji buvo ne tik organizaciniu darbu užsiėmantis žmogus, tačiau ir puiki pašnekovė, gidė ir visa palaikymo komanda.”

  Ernesta ir Robertas, Venecija
 • Jelena ir Sergej<em>, Tivoli</em>

  “Dovilė tiesiog puikiai organizavo mūsų vestuves ir yra tikra savo srities profesionalė, kaip ir ta komanda kurią jį surinko, kad mūsų šventė būtų tiesiog tobula. Viskas buvo suplanuota iki smulkmenų. Pasirūpinta: fotografais, makiažu, šukuosenomis, pačia ceremonija, viešbučiu, restoranu ir tortu. Vieta prie Romos, Tivoli miestas yra tikra pasaka. Viešbutis buvo tikra staigmena mums, tokio viešbučio mes nesitikėjome pamatyti. Mes atsidūrėme tarsi romantiškų viduramžių atmosferoje ir pačiame Tivoli senamiesčio širdyje. Fotografavomės senamiestyje ir Villa D’Este, kuri yra tikras meno kūrinys ir geresnės vietos fotosesijai mes neįsivaizdavome. Dovilė puikiai pažinojo vietovę, mokėjo užimti žmones, suplanuoti laiką. Ji yra nuoširdus ir labai šiltas žmogus. Nuoširdžiai dėkojame už tai, kad mūsų šventė įvyko visu 100 procentų puikiai.”

  Jelena ir Sergej, Tivoli
 • Julija ir Darius<em>, Amalfi</em>

  “Norime nuoširdžiai padėkoti Dovilei, kad taip puikiai, kokybiškai ir greitai organizavo mūsų vestuves Italijoje. Nuostabaus grožio Amalfi katedroje mes tarėme TAIP, ačiū, kad būtent ji mums buvo pasiūlyta:) Nors su Dovile skyrė tūkstančiai kilometrų, ji visą laiką buvo kartu, operatyviai ir išsamiai atsakinėjo į milijoną mūsų klausimų. Kaip žinau, mūsų išsirinktame mieste vestuves Dovilė organizavo pirmą kartą, bet toks jausmas buvo, kad visus 100:) nes kartais net pasimesdavome nuo pasiūlymų gausos:) Priekaištų neturime, darbas atliktas 10 + :)”

  Julija ir Darius, Amalfi
 • Ieva ir Rolandas<em>, Bolsena</em>

  “Minčių daug, net nežinau nuo ko pradėti, bet vieną žinau, kad niekada nesigailėsiu sprendimo – savo gyvenimo vyrui ištarti tą lemtingą „TAIP“ tolimoje Italijoje. Žinau, kad niekas savaime nesidaro ir į kiekvieną darbą reikia įdėti daug savęs, bet mane sužavėjo Tavo aistra atsiduoti idėjoms ir pamiršti visus apribojimus, manau, tai yra Tavo talentas! Norime mūsų šeimos vardu tarti DIDELĮ didelį AČIŪ!”

  Ieva ir Rolandas, Bolsena
 • Agnė ir Vitalij<em>, Bolsena</em>

  “Norėtume iš karto labai padėkoti Dovilei už puikų organizavima. Visos idėjos buvo išpildytos 100%. Negalime vis dar atsidžiaugti nuostabiomis nuotraukomis, trys fotografai padare savo darba :))) Vietovė kurioje tuokėmės fantastiška, gėlės, žmonės geranoriški, visada besišypsantys ir norintys padėti, šiltai priimantys ir maistas ahhhhh koks maistas, vis galėtume ragauti ir ragauti skanius itališkus patiekalus kurie pagaminti su meile :)))) labai tikimės, kad artimiausiu metu vėl galėsime atvykti ir prisiminti savo įspūdžius kuriuos patyrėme 2015m Birželio 12d.”

  Agnė ir Vitalij, Bolsena
 • Maria ir Andrius<em>, Bolsena</em>

  “Norime padėkoti Dovilei už mūsų šventės organizavimą. Dirbti buvo itin lengva, Dovilė apgalvoja viską iki smulkmenų, nuoširdžiai pataria ir pasiūlo neįtikėtinus sprendimus. Vestuvių diena likome nustebinti, ji išpildė visus mūsų norus su kaupu: romantiška ceremonija, graži fotosesija, jaukus restoranas ir dieviškai skanus maistas. Ačiū Tau, kad mūsų laimingiausia diena tapo mums ir mūsų svečiams gražia švente.”

  Maria ir Andrius, Bolsena
 • “Nesigiriant, bet esam gražiausia pora iš visų kurios tuokėsi Bolsenoje 2015 metų balandžio 10 dieną  Kadangi šitam kely mus lydėjo Dovile, jaučiam pareigą pasidalint. Prieš vestuves žinojom, ko norim. Norėjom tuoktis paprastai, bet ne prastai. Norėjom tuoktis dviese ar tik artimiausių šeimos narių apsupty, nes vestuvės – mūsų šventė. Norėjom tuoktis Italijoje, nes kompetetingi mokslininkai sutaria, jog meilė išrasta būtent ten. Žinojom ir ko nenorim. Nenorėjom karti piršlių ir grobti stalų. Nenorėjom vestuvėms išleisti visų gyvenimo santaupų. O svarbiausia – nenorėjom palikti visų savo nervų organizaciniuose rūpesčiuose. Pasidomėjus organizacine dalimi, greit supratom, jog be pagalbos vietoje – neišsiversime. Ir šioje vietoje – tai buvo geriausias mūsų sprendimas. Dovilės dėka vestuvių organizavimo procesas buvo itin paprastas ir greitas – nuo pirmo kontakto iki vestuvių užtrukome vos mėnesį laiko, į visus pageidavimus buvo po keletą pasiūlymų, ar tai lietė nakvynės vietas ar gėles mano mylimos plaukuose. O ir biudžetas 8 žmonėms išėjo kelis kartus mažesnis nei tradicinių storų lietuviškų. Pati vestuvinė šventė iš serijos „jei reikėtų daryti dar kartą – nieko nekeisčiau“. Nuostabus Bolsenos miestas su jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, tykiu pietietišku tempu, didžiuliu nuostabiu ežeru, bei nepakartojama viduramžių pilim, kurioje leidome vestuvinę naktį. Nuostabus sodas ceremonijai, puikus restoranas vestuvių vakarienei. Pilnas Dovilės ir Roberto dėmesys visos kelionės metu, kuriuo sužavėti vestuvių svečiai. Trumpai tariant, visų įspūdžių nenupasakot, bet kuomet savo vestuvėse jautiesi lyg lepinamas svečias, kuomet dingsta visas jaudulys ir gali tik mėgautis akimirka, manau tai yra aukščiausia vestuvių tobulumo forma. Ir čia neperdedant. Grazie Dovile, grazie mille”

  Kristina ir Vytenis, Bolsena
 • Dovilė ir Edgaras,<em> Amalf</em><i>i</i>

  “Norėjome jaukios ir šiltos šventės artimųjų rate. Patys mėgstame daug laiko būti gamtoje, taigi neįsivaizdavome savo vestuvių be didelės terasos ir gryno oro. Tik pradėjus planuoti dažnai pagalvodavome apie vestuves prie jūros, tačiau dėl lietuviškų orų buvo per daug rizikinga. Taip ir kilo mintys apie vestuves užsienyje. Esame buvę Italijoje ir anksčiau, mums labai patiko vietiniai žmonės, kultūra, jaukios gatvelės ir itališka atmosfera. Pasidomėjome apie bažnytinės santuokos, kurios būtinai norėjome, galimybes Italijoje, o sužinojus, kad tai įmanoma, teliko viena – išsirinkti konkrečią vietą! Tada ir pradėjome galvoti apie pasakiško grožio Amalfio pakrantę. Visiems jauniesiems patartume tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis savo švente… ir būtinai paragauti citrininio torto :)”

  Dovilė ir Edgaras, Amalfi
 • Ernesta ir Tadas, <i>Tivoli</i>

  “Dovile, norime padėkoti už sklandų ir operatyvų bendradarbiavimą kuriant mūsų šventę. Mielai pakartotume kiekvieną vestuvių akimirką dar kartą!”

  Ernesta ir Tadas, Tivoli
 • Marija ir Ignas, <i>Venecija</i>

  “Iki vestuvių ryto neturėjome galimybės su Dovile susitikti gyvai ir bendravome tik laiškais. Tačiau ji iškart pelnė mūsų pasitikėjimą ir tapo nepamainoma šios svarbios dienos dalimi :). Dovile, ačiū už visas pastangas, atsakymus bei pasiūlymus, tavo dėka sutaupėme labai daug nervų ir laiko! :)”

  Marija ir Ignas, Venecija
 • Augustė ir Edgaras, <em>Tivoli</em>

  “Labai norime Tau padėkoti už puikų laiką, už visą organizuotumą ir Tavo puikią nuotaiką, kuri tikrai užkrečia! Ta diena buvo TO-BU-LA! Iš tikro net nesitikėjau, kad bus taip fainai!!!! ir viskas praeis taip smagiai. Nebuvo jokio streso ir buvo viskas labai gražu ir smagu!! Ačiū, Tau dar kartą!!:)”

  Augustė ir Edgaras, Tivoli
 • Daiva ir Daniil, <em>Malcesine</em>

  “Dovilė jau ilgai gyvena Italijoje. Joje jau gyvena itališka siela. Ji daug paprasčiau žiūri į problemas, dėl kurių mes, lietuviai, dėl savo skirtingos kultūros daug stipriau jaudintumės, nusprendę patys organizuoti šventę. Juk mums reikia visko čia ir dabar, o Italijoje būtina kantrybė 😊 Dovilė pradėjo aktyviai dirbti net neturėjusi dar mūsų pasirašytos sutarties. Ji lydėjo mus visur iki paskutinės minutės. Tai specialistas ne tik išmanantis, bet ir mylintis savo darbą. Sakome Tau, Dovile, didžiausią AČIŪ, kad mūsų vestuvių diena tapo lyg pasaka! Tai nepakartojama, o prisiminimai liks pilni grožio. Ačiū!!!”

  Daiva ir Daniil, Malcesine
 • Simona ir Aidas, <em>Bolsena</em>

  “Mūsų šventė jau praėjo, bet nuotaiką, laimę ir džiaugsmą parsivežėme širdyje ir gražūs prisiminimai nuskaidrina kiekvieną mūsų ką tik sukurtos šeimos dieną . Nuo pat vestuvių planavimo pradžios žinojome, kad norime švęsti Italijoje . Aš myliu šią šalį, ta meile užkrėsti ir pasidalinti norėjau ir su vyru bei svečiais . Džiaugiamės , kad šventę planuoti sutiko Dovilė. Sprendimas kreiptis į ją buvo priimtas tiesiog skaitant Dovilės mintis, žiūrint organizuotų vestuvių nuotraukas . Pajutome nuoširdumą, šilumą ir susitikus tuo tik dar kartą įsitikinome. Ačiū Dovilei už puikų, malonumu virtusį šventės organizavimą. Gaudavome pasiūlymus, patarimus kiekvienam klausimui, todėl planavimas vyko ramiai, konkrečiai aptariant įvairias detales . Net nepajutome, kaip greitai prabėgo laikas iki vestuvių . Niekada neturejome tikslo vestuvių dieną tapti princese ir princu, bei švęsti pilyje, tačiau pasirinkta vieta,šventės stilius, emocijos ir nuotaika visgi sukūrė pasaką, kurioje mes buvome pagrindiniai veikėjai. Bolsena, rūmai, kuriuose praleidome visą savaitę, kaip šeimininkai priėmėme savo didelį būrį svečių, paliko nepamirštamus įspūdžius mums ir artimiesiems. Vis dar matome nuostabų Bolsenos ežero vaizdą pro restorano langą, girdime išskirtinės, charizmatiškos atlikėjos dainas… Vienu svarbiausių sprendimų laikėme fotografų ir visažistės pasirinkimą . Jų darbu buvome sužavėti, todėl galėjome atsipalaiduoti, mėgautis ir visą dieną nedingo šypsenos nuo mūsų veidų. Nepakartojama buvo ir fotosesija Villa Lante soduose, laukiame nuotraukų ir tikimės, kad jos atskleis tą grožį dar nuostabiau, nei matė mūsų akys. Visažistė ryte, prieš pasiruošimą man pasakė: ,,Mėgaukis šiandien visa diena”. Taip ir buvo – nejutome nei truputėlio įtampos, veiksmas vyko lengvu itališku tempu, o mes buvome nuolat apsupti profesionalų. Dabar bandome grįžti iš pasakos į realybę. Grįšime . Ji bus gražesnė, nes nuolat prisiminsime tas nepakartojamas akimirkas ir emocijas.”

  Simona ir Aidas, Bolsena
 • Aina ir Nerijus, <em>Bolsena</em>

  “Sunku pradėti rašyti atsiliepimą, nes galvoje sukasi tūkstantis minčių, įspūdžių ir išpildytų svajonių 🙂 Pirmiausia norime labai labai labai “moltissimo” padėkoti už sukurtą Italijos dvasia alsuojančią šventę. Viskas patiko, nuo itališko temperamento kirpėjos, kuri darė šukuoseną iki aukštos klasės “haute cuture” fotosesijos soduose su fontanais, bei itališkai sočios, prabangios vakarienės. Mille grazie 🙂 Esame labai laimingi, nes gavome daugiau, nei galėjome įsivaizduoti 🙂 Noriu pabrėžti tai, kad mūsų svajonė buvo Italija, kurioje nesame buvę, ir labai gerai prisimenu tavo žodžius Dovile: “Jūs ją pamilsite”. Tad pažadame sugrįžti vestuvių metinių progą ir vėl iš naujo pajausti tavo sukurtą itališką skonį, kvapą, prabangą ir jausmą 🙂 Tikrai pagyvenome – Dolce Vita ritmu!!!”

  Aina ir Nerijus, Bolsena
 • “Mūsų šventė buvo senokai, tačiau šiandien žiūrėdama nuotraukas dar kartelį prisimenu ir galiu sakyti, kad tai buvo pats nuostabiausias metas mūsų gyvenime. Ačiū labai Dovilei, už suteiktą galimybę įgyvendinti mūsų tokią svarbią gyvenimo šventę. Esam labai dėkingi ir laimingi, kad norėtume pakartot:) Galima?! Ačiū ačiū labai už viską.”

  Laimingieji Žaneta ir Andrius, Ravelo
 • Greta ir Saimonas, <em>Bolsena</em>

  “Esame be galo laimingi turėję nuostabią šventę – tikrą mūsų dviejų pasaką! Be streso, įtampos ar nerimo. Viskas buvo suplanuota iki smulkmenų. Tai išties buvo šventė mums, kurią prisiminsime visą gyvenimą! Ačiū Jums, Dovile! Ačiū, kad sukūrėte nuostabią šventę, kad įgyvendinote visas svajones. Ačiū už tokį nuoširdų atsidavimą planuojant, už išklausymą. Manom viskas netelpa į tą vienintelį žodį Ačiū! Linkime nesustoti, augti ir toliau kurti žmonėms jų gyvenimo pasakas.”

  Greta ir Saimonas, Bolsena
 • “Vestuvių planuotoja Dovilė sutaupė mums nervinių smegenų ląstelių ir bemiegių naktų (jeigu kas planuojate savo vestuves patys, tai žemai lenkiu galvą). Mūsų vestuvės buvo ne tokios kaip įsivaizdavome, gerąja to žodžio prasme. Ji išpildė viską ir dar su kaupu. Mes ja pasitikėjome visu šimtu procentu ir mūsų nenuvylė. Viskas vyko be streso, romantiškai, taip kaip ir norėjome, tik mes dviese Venecijos grožio apsupty. Dovilė buvo puiki idėjų generatorė ir netiesa, kad norint gražios šventės reikia labai daug pinigų, mes esame paprasti žmonės, kurie pagyveno pasakoje. Juk vestuvių planuotoja geriau žino kur, kas ir už kiek. Taip pat ji buvo ne tik organizaciniu darbu užsiėmantis žmogus, tačiau ir puiki pašnekovė, gidė ir visa palaikymo komanda.”

  Ernesta ir Robertas, Venecija
 • Jelena ir Sergej<em>, Tivoli</em>

  “Dovilė tiesiog puikiai organizavo mūsų vestuves ir yra tikra savo srities profesionalė, kaip ir ta komanda kurią jį surinko, kad mūsų šventė būtų tiesiog tobula. Viskas buvo suplanuota iki smulkmenų. Pasirūpinta: fotografais, makiažu, šukuosenomis, pačia ceremonija, viešbučiu, restoranu ir tortu. Vieta prie Romos, Tivoli miestas yra tikra pasaka. Viešbutis buvo tikra staigmena mums, tokio viešbučio mes nesitikėjome pamatyti. Mes atsidūrėme tarsi romantiškų viduramžių atmosferoje ir pačiame Tivoli senamiesčio širdyje. Fotografavomės senamiestyje ir Villa D’Este, kuri yra tikras meno kūrinys ir geresnės vietos fotosesijai mes neįsivaizdavome. Dovilė puikiai pažinojo vietovę, mokėjo užimti žmones, suplanuoti laiką. Ji yra nuoširdus ir labai šiltas žmogus. Nuoširdžiai dėkojame už tai, kad mūsų šventė įvyko visu 100 procentų puikiai.”

  Jelena ir Sergej, Tivoli
 • Julija ir Darius<em>, Amalfi</em>

  “Norime nuoširdžiai padėkoti Dovilei, kad taip puikiai, kokybiškai ir greitai organizavo mūsų vestuves Italijoje. Nuostabaus grožio Amalfi katedroje mes tarėme TAIP, ačiū, kad būtent ji mums buvo pasiūlyta:) Nors su Dovile skyrė tūkstančiai kilometrų, ji visą laiką buvo kartu, operatyviai ir išsamiai atsakinėjo į milijoną mūsų klausimų. Kaip žinau, mūsų išsirinktame mieste vestuves Dovilė organizavo pirmą kartą, bet toks jausmas buvo, kad visus 100:) nes kartais net pasimesdavome nuo pasiūlymų gausos:) Priekaištų neturime, darbas atliktas 10 + :)”

  Julija ir Darius, Amalfi
 • Ieva ir Rolandas<em>, Bolsena</em>

  “Minčių daug, net nežinau nuo ko pradėti, bet vieną žinau, kad niekada nesigailėsiu sprendimo – savo gyvenimo vyrui ištarti tą lemtingą „TAIP“ tolimoje Italijoje. Žinau, kad niekas savaime nesidaro ir į kiekvieną darbą reikia įdėti daug savęs, bet mane sužavėjo Tavo aistra atsiduoti idėjoms ir pamiršti visus apribojimus, manau, tai yra Tavo talentas! Norime mūsų šeimos vardu tarti DIDELĮ didelį AČIŪ!”

  Ieva ir Rolandas, Bolsena
 • Agnė ir Vitalij<em>, Bolsena</em>

  “Norėtume iš karto labai padėkoti Dovilei už puikų organizavima. Visos idėjos buvo išpildytos 100%. Negalime vis dar atsidžiaugti nuostabiomis nuotraukomis, trys fotografai padare savo darba :))) Vietovė kurioje tuokėmės fantastiška, gėlės, žmonės geranoriški, visada besišypsantys ir norintys padėti, šiltai priimantys ir maistas ahhhhh koks maistas, vis galėtume ragauti ir ragauti skanius itališkus patiekalus kurie pagaminti su meile :)))) labai tikimės, kad artimiausiu metu vėl galėsime atvykti ir prisiminti savo įspūdžius kuriuos patyrėme 2015m Birželio 12d.”

  Agnė ir Vitalij, Bolsena
 • Maria ir Andrius<em>, Bolsena</em>

  “Norime padėkoti Dovilei už mūsų šventės organizavimą. Dirbti buvo itin lengva, Dovilė apgalvoja viską iki smulkmenų, nuoširdžiai pataria ir pasiūlo neįtikėtinus sprendimus. Vestuvių diena likome nustebinti, ji išpildė visus mūsų norus su kaupu: romantiška ceremonija, graži fotosesija, jaukus restoranas ir dieviškai skanus maistas. Ačiū Tau, kad mūsų laimingiausia diena tapo mums ir mūsų svečiams gražia švente.”

  Maria ir Andrius, Bolsena
 • “Nesigiriant, bet esam gražiausia pora iš visų kurios tuokėsi Bolsenoje 2015 metų balandžio 10 dieną  Kadangi šitam kely mus lydėjo Dovile, jaučiam pareigą pasidalint. Prieš vestuves žinojom, ko norim. Norėjom tuoktis paprastai, bet ne prastai. Norėjom tuoktis dviese ar tik artimiausių šeimos narių apsupty, nes vestuvės – mūsų šventė. Norėjom tuoktis Italijoje, nes kompetetingi mokslininkai sutaria, jog meilė išrasta būtent ten. Žinojom ir ko nenorim. Nenorėjom karti piršlių ir grobti stalų. Nenorėjom vestuvėms išleisti visų gyvenimo santaupų. O svarbiausia – nenorėjom palikti visų savo nervų organizaciniuose rūpesčiuose. Pasidomėjus organizacine dalimi, greit supratom, jog be pagalbos vietoje – neišsiversime. Ir šioje vietoje – tai buvo geriausias mūsų sprendimas. Dovilės dėka vestuvių organizavimo procesas buvo itin paprastas ir greitas – nuo pirmo kontakto iki vestuvių užtrukome vos mėnesį laiko, į visus pageidavimus buvo po keletą pasiūlymų, ar tai lietė nakvynės vietas ar gėles mano mylimos plaukuose. O ir biudžetas 8 žmonėms išėjo kelis kartus mažesnis nei tradicinių storų lietuviškų. Pati vestuvinė šventė iš serijos „jei reikėtų daryti dar kartą – nieko nekeisčiau“. Nuostabus Bolsenos miestas su jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, tykiu pietietišku tempu, didžiuliu nuostabiu ežeru, bei nepakartojama viduramžių pilim, kurioje leidome vestuvinę naktį. Nuostabus sodas ceremonijai, puikus restoranas vestuvių vakarienei. Pilnas Dovilės ir Roberto dėmesys visos kelionės metu, kuriuo sužavėti vestuvių svečiai. Trumpai tariant, visų įspūdžių nenupasakot, bet kuomet savo vestuvėse jautiesi lyg lepinamas svečias, kuomet dingsta visas jaudulys ir gali tik mėgautis akimirka, manau tai yra aukščiausia vestuvių tobulumo forma. Ir čia neperdedant. Grazie Dovile, grazie mille”

  Kristina ir Vytenis, Bolsena
ceremoniia

ЦЕРЕМОНИЯ

Желающим поженится в Италии помогаю подготовить необходимые документы, которые нужны для регистрации гражданского или и церковного брака. Гражданский брак в Италии регистрируется в муниципалитете вами выбранного города. Чаще всего муниципалитеты резидируют в исторических зданиях редкой красоты. Иногда есть возможность выбора из разных мест: исторических вилл, роскошных дворцов или парков. Гражданская церемония происходит при моем словесном переводе. Вы получаете официальные документы, европейского стандарта, потверждаючие Bаш брак. Цена гражданского брака в Италии колеблится от 200 до 5000 евро в зависимости от региона и города, дня и времени свадьбы. Так же в Италии можно регистрировать гражданское бракосочетание между персонами того же пола. Церковное бракосочетание в Италии возможна в церквях разных религий. В большенстве церквей есть просьба , чтобы Вы были зарегистрированы в гражданском бракосочетании. Символическое бракосочетание в Италии возможна везде. Професиональные актеры и ведущие церемоний могут сыграть гражданскую церемонию бракосочетания или имитировать „церковное бракосочетание“ т.е.богословение молодоженов не в церкве.

“Максимальная рафинированность есть в простоте.” Леонардо да Винчи

blog-section

БЛОГ

контакты